Agromila bir Gilan Holding kuruluşudur.
agromila-logo

E-CATALOG

17. Azerbaycan Uluslararası Tarım Fuarı’na Agromila’dan Katılım!

Bakü Fuar Merkezi’nin tüm pavyonlarını ve açık alanını kaplayan vitrinlerde rekor sayıda ulusal ve bölgesel stantlar yer aldı. 31 ülkeden toplam 479 firma katıldı ve 9 ülke ulusal stantlarla temsil edildi. Caspian Agro ve InterFood Azerbaycan bu kez ABD, Almanya, Belarus, Gürcistan, İtalya, Hollanda, Sri Lanka ve Rusya’dan bölgesel grupların yanı sıra ilk defa Tunus ve Çekya’yı ağırladı.

Azerbaycan’ın çeşitli bölgelerinden çiftçilerin katılımı uluslararası iş birliğine renk kattı. Birçok tarımcı ve iş adamı, bu alandaki acil soruların yanıtlarını bulmayı başardı. Caspian Agro bu yıl ülkenin kırk bölgesinden rekor sayıda çiftçiyi ağırladı. 3 gün süren bu fuar etkinliği süresince düzenlenen çeşitli yarışmalar, tarımın geleceği ile ilgili verilen konferanslar, Haydar Aliyev’in Tarımın Kalkınmasında Etkin Tarım Politikası, Tarımda Yenilikçi Çözüme Dayalı Teknoloji, Organik Tarım, Dijital Tarım, Yeşil Tarım ile ilgili yapılan sunumlara yer verildi.

Sektörün önemli temsilcilerden biri olan Agromila, organik gübrelerinin kullanımı ve kullanım alanları, faydaları, sera, açık tarla ve sebze- meyve yetiştiriciliği, topraksız tarım gibi konulara değinmesinin yanında; damlama sulama gübreleri, köklendirici ve sıvı gübreleri hakkında da bilgileri paylaştı. Agromila, mevcut müşterilerine ve ürün portföyüne yenilerini ekleyerek sürdürülebilirlik hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Standımızı ziyaret eden Bakü Büyükelçimiz Sayın Cahit BAĞCI ve diğer tüm ziyaretçilerimize yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz!

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Agromila
Agromila

It was established with the vision of the global group behind it and the vision of meeting the need for ecological, sustainable and efficient agriculture in Turkey and in the world.

Latest Articles